Anasayfa / Maltepe Noktasal Su Kaçağı Bulma / Maltepe Noktasal Su Kaçağı Bulma – 0216 5611995

Maltepe Noktasal Su Kaçağı Bulma – 0216 5611995

Maltepe de yıllardır kalitesinde ödünd vermeden hizmet veren tek tesisat firması olarak Maltepe Noktasal Su Kaçağı Bulma firmamız su kaçaklarında noktasal ve kırmadan hizmet vermektedirler.

Maltepe su kaçağı bulma olarak su kaçaklarına karşı kırmadan dökmeden hizmet vermekteyiz. Kameralı dedektörler yardımı ile noktasal olarak tespit vermekteyiz.

Maltepe Noktasal Su Kaçağı Bulma – 0216 5611995

Maltepe Noktasal Su Kaçağı Bulma
Maltepe Noktasal Su Kaçağı Bulma

2000 yılından beri hizmet verdiğimiz tesisat sektöründe İstanbul Avrupa ve Anadolu Yakasında gezici ekiplerimiz ve ustalarımız ile en çok tercih edilen tesisat firması olarak hizmet vermekteyiz. Katıldığımız tesisat fuarlarında tesisat ile yapılan teknolojikleri gelişmeleri yakından takip ederek bu çıkan ekipmanları Maltepe Noktasal Su Kaçağı Bulma olarak  bünyemize katmış bulunmaktayız.

2000 yılından beri tesisat sektörün lideri olan tesisat ekibi su kaçaklarına karşı sizlere farklı yöntemler ile sonuçlar sunmaktadırlar. Test pompası ile basınçlı su uygulaması, ses yükselticisi destekli ses dinleme yöntemi ve bilgisayar destekli termal kameralarla uygulanan çalışma yöntemlerimiz arızanızın özelliğine göre değişmektedir.

Su kaçaklarında sizlerden gelen ihbar telefonları sonucunda  adreslerinizi Maltepe Su Kaçağı Bulma gezici ekiplerimize anında iletmekteyiz. Size en yakın ekibimiz kısa sürede adresinize ulaşarak hassas su kaçağı bulma dedektörleri yardımı ile su kaçağını noktasal olarak tespit etmektedir.

Maltepe Petek Temizleme  – 0216 561 1995

Maltepe Petek temizleme  ekiplerimiz petek temizliği fiyatları ile bütçenizi düşünürken, yeni cihazlardan aldığı destek sayesinde peteklerinizin temizliğini zahmetsizce yapmaktadır. Peteklerin sökülmesine gerek kalmayan petek temizleme hizmetlerimizde özel kimyasallar ve yıkama makinelerinden yararlanan ekiplerimiz, her yeri kirletmeden peteklerin içindeki tüm çamuru ve kireç artıklarını temizlemektedir. Tüm kış boyunca yüksek faturalar ödemeden rahatça ısınmanızı sağlayan petek temizliği hizmetimiz, her ay daha az doğalgaz faturası ödemenizi ancak daha konforlu ısınmanızı sağlamaktadır.

Sizlerde su kaçaklarına hızlı çözüm için bize ulaşabilirsiniz. Dilerseniz su kaçakları tesisat arızalarında ki izlediğimiz kaliteli yöntemler için bizlerin referanlarını araştırabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti herşeyden önce gelen firmamız sizlere en kaliteli hizmeti sunmak için her zaman kendini geliştrmeyi ilke edinmiştir.

Maltepe Su kaçağı Bulma olarak sizlere tıkanıklık açma ve su kaçaklarında profesyonel olarak destek vermekteyiz.

hakkında Admin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir