Anasayfa / Maltepe Su Kaçağı / Maltepe Kırmadan Su Kaçağı Tespiti – 0216 5611995

Maltepe Kırmadan Su Kaçağı Tespiti – 0216 5611995

Maltepe Kırmadan Su Kaçağı Tespiti  olarak sizlere kameralı dedektörlerimiz yardımı ile su kaçaklarına kırmadan noktasal tespit sağlamaktayız. Su kaçakları artan nüfus ve binalaşmadan dolayı hiç beklemedeğimiz anlarda meydana gelmektedirler.

Maltepe Kırmadan Su Kaçağı Tespiti olarak robot cihazlar yardımı ile sizlere lavabo tıkanıklıklarında sizlere robot cıhazımız ile görsel olarak tıkanıklık sebebini sunmaktayız. Ustalarımız ince ve titiz bir işçilik ile tıkanıklık sebebini ortadan kaldırabilmekteyiz.

Maltepe Kırmadan Su Kaçağı Tespiti – 0216 5611995

Maltepe Kırmadan Su Kaçağı Tespiti
Maltepe Kırmadan Su Kaçağı Tespiti

Maltepe Kırmadan Su Kaçağı Tespiti olarak su kaçaklarında ustalarımız sizlere kameralı dedektörler ile noktasal tespit sunmaktadırlar. Kameralı dedektörlerimi tesisat arızası nerede olursa olsun bizlere görsel olarak kaçak noktasını tespit etmemize olanak sunmaktadırlar. Bulunan su kaçağını ustalarımız kırmadan sadece bir kaç fayansın yerinden çıkarılması ile noktasal olarak sonuca gidelebilmektedir.

Maltepe Kırmadan Su Kaçağı Tespiti  ekiplerimiz 2000 yılından beri her geçen gün kendimizi daha da geliştirmektedir. Gezici ekiplerimiz ve son teknoloji ekipmanlarımız ile 7/24 sizlere hizmet vermekteyiz. Sizlerde her türlü su kaçaklarna hemen tesisat ekibi Maltepe Kırmadan Su Kaçağı Tespiti  olarak bize ulaşabilirsiniz.

Evinizde veya iş yerinizde iki adet tesisat bulunmaktadır , birisi sıcak diğeri soğuk olmak üzere bu her iki tesisat kontrolleri yapılır önceliğimiz sıcak yada soğuk hangi boruda su kaçağının olduğunu tespit etmektir. Hangi boruda kaçak var ise termal kamera veya akustik ses dinleme cihazımız ile su kaçağı bulma işlemine başlarız. su kaçağını noktasal olarak tespit eder yerin durumuna bağlı olarak onarım işlemine geçeriz. Minimum 1 maksimum 2 saat içinde su kaçağını onarmış bir şekilde teslim ederiz.

Maltepe Kırmadan Su Kaçağı Tespiti – 0216 5611995

Maltepe Kırmadan Su Kaçağı Tespit firmamız kombi ve petek temizleme konularında da sizlere profesyonel destek sunmaktadırlar. Petekleriniz zamanla kullanıma paralel olarak kireçlenme ve tıkanma yaşar. Bu da peteklerinizde daha az ısı verimi almanıza neden olur. Petek temizleme olarak sizlere ekiplerimiz petekleri sökmeden yerinde son teknoloji ekipmanlar yardımı ile sizlere hizmet vermektediler. Yaptığımızı bakım neticesinde petekleriniz daha sağlıklı ve sizlere daha fazla ısı verecektir. Bu da daha az yakıt ve daha fazla ısı almanızı size maddi olarak kar sağlayacaktır.

 

 

hakkında Admin

su kaçağı maltepe

Maltepe Su Kaçağı Kırmadan Noktasal Tespiti 99 TL

2000 yılından kaliteden ödün vermeden sizlere hizmet veren Maltepe Su Kaçağı Kırmadan Noktasal Tespiti 99 …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir