Anasayfa / Maltepe Su Kaçağı / Maltepe Kırmadan Noktasal Su Kaçağı Bulma

Maltepe Kırmadan Noktasal Su Kaçağı Bulma

Maltepe de artan konutlaşama sonucun tesisat sistemlerinde kullanın ucuz ve kalitesiz ekipmanlar su kaçaklarının meydana gelmesine olanak vermektedir. Maltepe Kırmadan Noktasal Su Kaçağı Bulma olarak sizlere 2000 yılından beri Maltepeden su kaçakları ve tesisat arızalarına karşı hizmet vermekteyiz.

Maltepe Kırmadan Noktasal Su Kaçağı Bulma olarak ekiplerimiz kullanıklar akustik su kaçağı bulma dedektörleri ve Kameralı Su kaçağı bulma dedektörleri yardımı ile sizlere su kaçaklarına kırmadan noktasal olarak hizmet vermektedirler. Lavabo tıkanıklılarından da ekiplerimiz sizlere kameralı dedektörler yardımı ile görüntülü olrak tıkanıklık olanı tespit eder ve uzman ustalarımız ince bir işçilik ve titiz bir çalışma ile tıkanıklık olan noktayız onarabilirler.

Maltepe Kırmadan Noktasal Su Kaçağı Bulma

Maltepe Kırmadan Noktasal Su Kaçağı Bulma
Maltepe Kırmadan Noktasal Su Kaçağı Bulma

Maltepe Su Kaçağı Bulma olarak sizlere 2000 yılında beri kalitemizden ödün vermeden sizlere gezici ekiplerimiz son teknoloji eğitimli kadromuz ile İstanbul geneliden hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

Su kaçakları evlerimizde gözle görülemedikleri için meydana geldikleri alanda maddi hasar meydan getirirler. Ustalarımız kırmadan dökmeden kameralı dedektöler yardımı ile kaçak noktasını tespit ederbilirler. Ve yine sadece bir kaç adet fayansı yerinden çıkarmak sureti ile su kaçaklarına karşı işlem yapabilirler.

Petek temizlemede konularında ise Maltepe Kırmadan Noktasal Su Kaçağı Bulma ekiplerimiz sizlere peteklerin yerlerinden sökmeden profesyonelce temizleyebilirler ve bu sayede soğuk kış aylarında peteklerinizden daha fazla ısı almanızı sağlarlar.

Maltepe Kırmadan Noktasal Su Kaçağı Bulma Su kaçakları her zaman daire içlerinde karşınıza çıkmayabilir. Bazen ana su saati binaya girişte dışarı bırakılıp, toprak altından uzun bir mesafe ile tesisat borusu yürütülebiliyor. İşte bu yüzden iç tesisatlarda kullanılan tespit cihazları, dış mekanlarda işe yaramaz. Derinliği 1 metreden daha derin seviyede döşenen borularda su kaçağını bulmak için, geniş alan mikrofonlarına sahip makineler kullanılır. İstanbul Tesisat, büyük bir alana yayılmış arazilerde su kaçağını bulmak için Sewerin Aquaphon a200 modelini kullanmaktadır. Bu su kaçak cihazını muadillerinden ayıran en önemli özelliği; dış hat kaçaklarında 3 metre derinliğe kadar etkili olmasıdır.

Maltepe Su Kaçağı Bulma

Maltepe Su kaçağı bulma ekiplerimiz sizlere 7/24 su kaçaklarına teknik destek hizmeti sunmaktadır. Sizlerde Kırmadan dökmeden su kaçaklarına veda etmek istiyorsanız hemen bize ulaşın.

 

hakkında Admin

su kaçağı maltepe

Maltepe Kırmadan Su Kaçağı Tespiti – 0216 5611995

Maltepe Kırmadan Su Kaçağı Tespiti  olarak sizlere kameralı dedektörlerimiz yardımı ile su kaçaklarına kırmadan noktasal …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir