Anasayfa / Maltepe Kameralı Su Kaçağı Bulma / Maltepe Kameralı Su Kaçağı Bulma – 0216 561 1995

Maltepe Kameralı Su Kaçağı Bulma – 0216 561 1995

İstanbulun en güzide ve en kalabalı ilçelerinden  biri olan maltepe de su kaçakları ve tesisat arızalarınıza karşı Maltepe Kameralı Su Kaçağı Bulma firması olarak hizmet vermekteyiz. Günümüzde artan konutlaşmalar neticesinde binalarda ucuz ve kalitesiz tesisat ürünleri kullanılmaktadır. Bu tesisat boruları zamanla kullanıma paralel olarak bizler su sızıntıları ve su kaçaklarını meydana getirmektedirler. Kimi zaman da lavabo tıkanıkları ya da tesisat da meydana gelen tıkanıklıklar neticesinde kullanılan lavabo açıcı ilaçlar boruları çatlatarak tesisat sistemlerimizin arıza yapmasına neden olmaktadırlar.

Maltepe Kameralı Su Kaçağı Bulma – 0216 561 1995

Maltepe Kameralı Su Kaçağı Bulma
Maltepe Kameralı Su Kaçağı Bulma

Tesisat borularında meydana gelen su kaçaklarını gözle tespit etmemiz mümkün değildir. Su kaçakları sadece artan fatularımız neticesinde eve gelen tesisatçımızın yardımı ile nerede nasıl meydana geldiğine karşı tespit edilip kaçak noktasını sorunu giderilmektedir. Su kaçaklarına karşı yapılacak tesisat tamiri sırasında uygulanacak işlemler de çok önemlidir. Eğere tesisatçınız su kaçaklarına eski usül bir yöntemle müdahale eder ise bu sizlere fazla zaman kaybı ve maddi külfet doğurabilmektedir. Bu yöntem evlerimizin birer şantiye alanı olmasına neden olmaktadır.

Maltepe Kameralı Su Kaçağı Bulma ekiplerimiz ise su kaçaklarına ve tesisat arızalarına karşı eğitimli ve alanında uzman bir kadrodur. Ekiplerimiz gelişen teknolojiyi takip eden tesisat ekibi bünyesinde yeni çıkan dedektörler ve cihazlar hakkında eğitim almaktadırlar. Ekiplerimiz evlerinizde işyerlerinizde meydana gelecebilecek su kaçaklarında sizlerden gelena arıza ihbarı neticesinde önce kameralı dedektörler ve su kaçağı akustik dinleme cihazları ile kaçak noktasını noktasal olarak tespit ederler. Bu işlem yapılırken çıkan analiz neticesinde sizlere tesisat sistemiz hakkında kapsamlı bilgi verirler. Daha sonra Maltepe Kameralı Su Kaçağı Bulma ekiplerimiz kaçak noktasında kırmadan ve dökmeden sadece birkaç fayansın yerinden oynatılması ile kaçak noktasına müdahale ederler.

Maltepe Kameralı Su Kaçağı Bulma

Su kaçaklarının meydana gelmemesi biz sizlere evlerinizde yada taşınacağınızı yeni evinizin önceden Maltepe Kameralı Su Kaçağı Bulma ekiplerimiz tarafından tesisat sistemlerinin bakımlarının yapılmasını sizlere tavsiye etmekteyiz.

Maltepe Su Kaçağı Bulma ekiplerimiz sizlere tıkanıklık açma ve petek temizleme konularında da son teknolojik ekipmanları ile hizmet vermektedirler. Maltepe Kameralı Su Kaçağı Bulma 2000 yılından bugüne kadar artan kalitesi ile istanbulun genelinde sizlere hizmet vermektedirler.

 

hakkında Admin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir