Anasayfa / Feyzullah Su Kaçağı Bulma

Feyzullah Su Kaçağı Bulma

Banyo ve mutfak duvarlarınızda sürekli bir nemlenme varsa ve daha sonra da duvar boyaları kabarmaya, dökülmeye başlıyorsa, borularda bir su kaçağı olduğundan şüphe edebilirsiniz. Hemen bir tesisatçı arayıp sorunu çözmezseniz nemlenme, sararma ve kabarmalar daha geniş bir alana yayılır. Bu arada duvarlar içten içe tahrip olmaktadır. Kaçak noktasından sızan sular zamanla duvarın tamamına zarar verecektir. Bizde genellikle bir tesisatçıya başvurmak en son çare olarak düşünülür. Çünkü tesisat ustası kaçak noktasını bulup tamir etmek için her yeri kıracaktır. Bu herkesin korkulu rüyasıdır. Feyzullah Su Kaçağı Bulma ve tamirini kırmadan yapan firmamız bu korkuyu yok etmiştir.

Feyzullah Su Kaçağı Bulma

Feyzullah Su Kaçağı Bulma
Feyzullah Su Kaçağı Bulma

Bölgemizde çok sayıda tesisat firması bulunuyor. Firmaların çoğu tesisat işlerini artık modern teknolojik cihazlarla yapıyor. Firmamız da teknolojiyi her zaman yakından takip ederek en yeni teknolojik cihazları alıyor. Bu cihazlar çalışmalara hız kazandırıyor ve iş verimliliğini arttırıyor. Kırarak su kaçağı tespiti oldukça zor, zahmetli ve zaman gerektiren bir çalışmadır. Duvar altında bulunan su borularının hangi noktasından su sızıntısı olduğunu çıplak gözle görmek mümkün değildir.

Su kaçak noktası her zaman belirtilerin ortaya çıktığı yerde olmayabilir. Bu nedenle tesisatçılar kaçak noktasını bulana kadar duvarları kırmak zorunda kalıyor. Firmamız ise Feyzullah Su Kaçağı Bulma işlemlerini akustik ses dinleme cihazı ve kameralı bilgisayarlı robot cihazla yapıyor ve duvarların kırılmasına gerek kalmıyor. Ses dinleme cihazıyla kesin sonuç alabilmek için ortamın çok sessiz olması gerekiyor. Kameralı robot ise duvar altındaki boruların görüntüsünü alabiliyor. Bu görüntüleri tesisat ekibi bilgisayarda inceliyor ve kaçak noktasını tam olarak tespit ediyor.

Feyzullah Su Kaçağı Bulma – 0216 561 1995

Feyzullah Su Kaçağı Bulma ekibimiz cihazla su kaçağı bulma konusunda deneyimli ve eğitimli bir ekiptir. Cihazları doğru kullanamayan ustalar kaçak noktasını tam olarak tespit edemez ve yine duvarların kırılması gerekebilir. Su kaçağı problemi yaşıyorsanız başvuracağınız firmanın hangi yöntemlerle çalıştığını ve referanslarını önceden öğrenmelisiniz. Firmamızın hizmetleriyle ilgili detaylı bilgileri web sitemizden öğrenebilirsiniz. Size bir telefon kadar yakınız ve günün her saati bizi arayabilirsiniz. Yaptığımız işlemlere garanti veriyoruz. Hizmette hız, kalite, garanti ve ekonomik fiyat arayanlar için en doğru adres firmamızdır.