Anasayfa / Esenkent Su Kaçağı Bulma

Esenkent Su Kaçağı Bulma

Esenkent Su Kaçağı Bulma olarak sizler için 7/24  destek vermekteyiz. Teknolojideki gelişme ve yenilikler günlük yaşamımızı kolaylaştırırken çalışma hayatında da verimliliğin artmasına, emek ve zamandan tasarruf edilmesine neden oluyor.

Eskiden çok kişinin yaptığı ve günlerce süren bir iş, teknolojinin sunduğu imkânlarla çok daha az sayıda kişiyle ve çok daha kısa sürede yapılabiliyor. Tesisat sektöründe de teknolojinin sağladığı imkânları kullanan firmalar hızla gelişiyor ve gücünü arttırıyor, sektörde kalıcı hale geliyor. Teknolojiyle uyum sağlamayan firmalar ise sektörde yok olup gidiyor. ESENKENT SU KAÇAĞI BULMA ve tamiri, tıkanıklık tespiti ve tamiri gibi tesisat bakım ve tamir hizmetleri veren firmamız da teknolojik imkânları kullanarak kendini sürekli geliştiriyor.

Esenkent Su Kaçağı Bulma – 0216 561 1995

Esenkent Su Kaçağı Bulma
Esenkent Su Kaçağı Bulma

Uzun yıllardır Esenkent mahallesi ve çevresinde tesisat montaj, tamir ve bakım hizmetleri veren firmamız şu anda en çok güvenilen ve en çok tercih edilen firmadır. Bunun en önemli nedeni de deneyimli personelimizle, teknolojik cihazlarımızla kaliteli, garantili ve ekonomik hizmetler vermemizdir. Kullandığımız sesli ve görüntülü cihazlarla su kaçakları kolayca, zahmetsizce ve çok kısa sürede tespit edilebiliyor. Üstelik duvar ve fayansların kırılmasına gerek kalmıyor.

Kırmadan dökmeden Esenkent Su Kaçağı Bulma hizmeti almak için firmamıza bir telefon etmeniz yeterlidir. Telefonlarımız günün her saati açıktır ve talep kaydı yapılmaktadır. Ayrıca web sitemizde de talep formu doldurarak sorununuzu iletebilirsiniz. Bize başvurduğunuzda size randevu verilir ve randevu saatinde servis ekibimiz adresinize gelir. Ses dinleme cihazıyla borulardaki su sesi dinlenir ve farklı sesin geldiği yer kaçak noktası olarak tespit edilir. Ancak ortam sessiz değilse ve dinleme cihazıyla sonuç alınamıyorsa kameralı robot cihaz kullanılır.

Esenkent Su Kaçağı Bulma – 0216 561 1995

Esenkent Su Kaçağı Bulma ekibimiz robot cihazla boruların görüntüsünü alacak ve bu görüntüleri inceleyerek kaçak noktasını tespit edecektir. Robot cihaz atık su borularındaki sızıntılar için de daha uygun bir cihazdır. Kaçak tespit çalışmalarında çevre kirliliği olmaz ve duvar veya fayanslara zarar verilmez. Kaçak olan bölgede bir iki fayans çıkarılır, tamir yapılır ve yeni fayanslar döşenir. Tadilat işi çıkmaz, tadilat masrafları olmaz ve kısa sürede sorun çözülür. Tadilat masrafları da olmadığı için cihazla kaçak tespiti diğer yöntemlere göre çok daha ucuza mal olmaktadır.