Anasayfa / Çınar Su Kaçağı Bulma

Çınar Su Kaçağı Bulma

Çınar Su Kaçağı Bulma olarak sizlere 7/24 destek vermekteyiz. Binalarda yaşanan en ciddi sorunlardan biri olan su kaçaklarını tespit etmek için farklı yöntemler uygulanır. Yıllardır uygulana en yaygın yöntem kırarak su kaçağı tespiti olmuştur.

Tesisat ustası yılların deneyimiyle kaçak belirtilerini inceler ve kaçağın olduğu yeri tahmin etmeye çalışır. Tahmin ettiği bölgede de duvar ve fayansları kırarak su kaçağını bulmaya çalışır. Ancak su kaçak noktası tahmin edilen bölgede değilse kırma işlemi kaçak bulunana kadar devam eder. Bu yöntem son yıllarda teknolojinin sağladığı imkânlar nedeniyle artık kullanılmıyor. Çınar su kaçağı bulma için firmamız da teknolojinin sağladığı imkânlarla hizmet veriyor.

Çınar su kaçağı bulma – 0216 561 1995

 Çınar su kaçağı bulma
Çınar su kaçağı bulma

Şimdi özellikle kurumsal firmalar bu teknolojik sistemlere geçti ama hala eski yöntemle hizmet veren firma ve ustalar da bulunuyor. Çünkü elektronik su kaçağı tespit cihazları oldukça pahalı ürünler ve pek çok usta bu cihazları alıp kullanamıyor. Doğal olarak müşteriler de cihazla su kaçağı tespit eden firmaları tercih ediyor. Ancak cihazlar doğru kullanılmadığında da beklenen sonuç alınamıyor. Bu nedenle firmamız personeline cihazların kullanılması konusunda eğitimler vermiştir. Deneyimli ve eğitimli tesisat ustalarımız cihazları en verimli şekilde kullanarak kaliteli hizmetler veriyor.

Çınar su kaçağı bulma işlemlerinde ses dinleme cihazı ve kameralı bilgisayarlı robot cihazları kullanıyoruz. Hangi ortamda hangi cihazın kullanılacağını deneyimli ekiplerimiz belirliyor. Gerek ses dinleme cihazıyla gerekse kameralı cihazla kaçak noktaları tam olarak bulunuyor. Üstelik hiçbir yer kırılmadan ve çok kısa bir sürede bulunuyor. Müşterilerimiz su kaçağı tespit ve tamirinden sonra ayrıca tadilat ustası aramıyor ve tadilat masraflarıyla karşılaşmıyor.

Çınar su kaçağı bulma

Siz de zahmetsiz ve masrafsız hizmet almak istiyorsanız Çınar su kaçağı bulma firmamızı arayabilirsiniz. Bize günün her saati telefonla ulaşabileceğiniz gibi web sitemizden de talep formu doldurarak bize iletebilirsiniz. Ekiplerimiz başvurduğunuz gün içinde size gelerek sorunu kırmadan dökmeden ve kısa sürede çözecektir. Ancak su kaçaklarını zaman geçirmeden haber vermeniz daha doğru olacaktır.

Bu nedenle duvarlarınızda nemlenme ve dökülmeler, fayans ve parkelerde kabarmalar olduğu zaman hiç beklemeden bize haber vermelisiniz. Böylece binanız daha fazla zarar görmeden sorun çözülmüş olur ve ekstra masraflardan kurtulursunuz.